Web Sitesi Dil Çevirisi

 

 

Günümüzde artan teknolojik alt yapı, ADSL (Hızlı İnternet) kullanıcılarının artamsı internet üzerinden firma tanıtımının önemini gün geçtikçe artırmaktadır. Global dünyaya ayak uydurarak, müşteri potansiyelinizi artırmak için web sitenizin bir çok dilde çevrilmesinin önemi büyüktür. WIPO’nun raporuna göre 2004’ün sonunda dünya internet kullanıcılarının üçte ikisi İngilizce bilmeyen kişilerden oluşacaktır. Bu yüzden dünyaya açılmak, sirket büyümesini sağlamak ve çok uluslu bir platformda rekabet etmek isteyen her kurum, kuruluş ve şirketin sitesinin sadece İngilizceye deil bir çok dilde çevrilmesi önerilmektedir.

 

Web sitenizin firmanızın dünyaya açılan bir penceresi olduğunu, gerekli teknolojik, kurgusal ve sistematik altyapı ve deneyime sahip bir şekilde site tasarımınızı ve istediğiniz dillere tercümesini yaparak özellikle uluslararası alanda rekabet etmesine aracı oluyoruz.

 

Web Sitenizin Dil Çevirisinin Avantajları

 

- Siz konuşmasanız bile web siteniz tüm dillerde firmanızı tanıtsın

- Web siteniz dünyaya açılan kapınız olsun

- Firmanız kurumsal kimliği gelişsin

- Yeni rekabet gücü kazanarak milyonlara ulaşın.

 

Dil Çeviri Merkezi olarak konularında uzman tercümanlardan ve profesyonellerden oluşan bir ekiple uygun fiyatlarla kapsamlı bir hizmet sunuyoruz.